Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Katowice do Monachium od 390,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Promocja aktualna do: 2017-03-21
Data podróży: od 2017-03-01 do 2017-10-15

Linia lotnicze:

Lufthansa

Przylot do:
Monachium, Niemcy

Lotnisko przylotu:
Monachium - Franz Josef Strauss (MUC)

Z portu lotnicze Katowice – Pyrzowice (KTW) oddalonego około 30km od centrum Katowic linie lotnicze LOT oferują w sezonie wiosna – lato 2017 tanie przeloty do Monachium (MUC) z przesiadka w Warszawie. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych z Katowic do Monachium w trybie online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu pod numerami infolinii.

Tanie loty do Monachium
LotData PromocjiLiniaCena
Lufthansa Warszawa - Monachiumod 2017-03-01 do 2017-09-01350.00
Lufthansa Kraków - Monachiumod 2017-03-03 do 2017-11-01380.00
Lufthansa Gdańsk - Monachiumod 2017-03-02 do 2017-10-21380.00
Lufthansa Poznań - Monachiumod 2017-03-03 do 2017-10-14380.00
Lufthansa Wrocław - Monachiumod 2017-03-01 do 2017-11-01380.00
Lufthansa Katowice - Monachiumod 2017-03-01 do 2017-10-15350.00
Lufthansa Rzeszów - Monachiumod 2017-03-02 do 2017-09-30319.00
Loty z Katowic do Monachium
Wylot
Czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka
2017-06-06 10:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 21:50 Monachium (MUC)
1
HV 5564
2017-06-06 10:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 12:00 Amsterdam (AMS)
HV
2
HV 5201
2017-06-06 20:25 Amsterdam (AMS)
2017-06-06 21:50 Monachium (MUC)
HV
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Połączenie 1
Cena: 393
Wylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-06-06 07:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 17:50 Monachium (MUC)
1
W6 1091
2017-06-06 07:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 08:45 Dortmund (DTM)
W6
2
4U 4066
2017-06-06 16:45 Dortmund (DTM)
2017-06-06 17:50 Monachium (MUC)
4U
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Połączenie 2
Cena: 444
Wylot
Czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka
2017-06-06 11:10 Katowice (KTW)
2017-06-06 18:15 Monachium (MUC)
1
W6 1099
2017-06-06 11:10 Katowice (KTW)
2017-06-06 12:55 Bonn (CGN)
W6
2
AB 6111
2017-06-06 17:10 Bonn (CGN)
2017-06-06 18:15 Monachium (MUC)
AB
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Połączenie 3
Cena: 539
Wylot
Czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-06-06 16:35 Katowice (KTW)
2017-06-06 21:10 Monachium (MUC)
1
W6 1097
2017-06-06 16:35 Katowice (KTW)
2017-06-06 18:15 Dortmund (DTM)
W6
2
4U 4062
2017-06-06 20:05 Dortmund (DTM)
2017-06-06 21:10 Monachium (MUC)
4U
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Połączenie 4
Cena: 674
Wylot
Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-06-06 10:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 18:00 Monachium (MUC)
1
HV 5564
2017-06-06 10:05 Katowice (KTW)
2017-06-06 12:00 Amsterdam (AMS)
HV
2
KL 1797
2017-06-06 16:35 Amsterdam (AMS)
2017-06-06 18:00 Monachium (MUC)
KL
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Połączenie 5
Cena: 681
Loty do Monachium. Tanie Bilety Lotnicze Monachium | Operator serwisu www.infoloty.pl - Infoloty.pl