Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Wrocławia do Monachium od 299,00 zł

Wylot z:
Wrocław, Polska

Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)

Promocja aktualna do: 2018-06-30
Data podróży: od 2018-06-05 do 2018-09-01

Linia lotnicze:

Lufthansa

Przylot do:
Monachium, Niemcy

Lotnisko przylotu:
Monachium - Franz Josef Strauss (MUC)

Pasażerowie lecący do stolicy Bawarii – Monachium z wrocławskiego portu lotniczego Wrocław – Strachowice, lotniska oddalonego około 10km na południe od centrum Wrocławia, mogą skorzystać z bezpośrednich lotów linii PLL LOT oraz niemieckiego przewoźnika Lufthansa. Bilety lotnicze obaj przewoźnicy oferują w atrakcyjnych przystępnych cenach. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 bezpośrednie połączenia na trasie Wrocław-Monachium odbywa się trzy razy w ciągu dnia w godzinach 06:15, 13:15 i 16:55. Loty powrotne z Monachium do Wrocławia także trzy razy dziennie w godzinach 11:30, 15:10 i 22:05. Wybierz datę wylotu i rezerwuj swój tani bilet lotniczy do Monachium pod numerem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty do Monachium
LotData PromocjiLiniaCena
Lufthansa Warszawa - Monachiumod 2018-06-05 do 2018-10-20350.00
Lufthansa Kraków - Monachiumod 2018-06-03 do 2018-10-05380.00
Lufthansa Gdańsk - Monachiumod 2018-06-05 do 2018-09-27380.00
Lufthansa Poznań - Monachiumod 2018-06-03 do 2018-09-15380.00
Lufthansa Wrocław - Monachiumod 2018-06-05 do 2018-09-01380.00
Lufthansa Katowice - Monachiumod 2018-06-05 do 2018-09-01350.00
Lufthansa Rzeszów - Monachiumod 2018-06-04 do 2018-10-14319.00
Proponowane loty z Wrocławia do Monachium
Wylot
Czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka
2018-08-22 15:55 Wrocław (WRO)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
1
LO 3844
2018-08-22 15:55 Wrocław (WRO)
2018-08-22 16:55 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 353
2018-08-22 18:10 Warszawa (WAW)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
LO
Przylot
Czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 23:25 Wrocław (WRO)
1
FR 8995
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 12:45 Dublin (DUB)
FR
2
FR 1926
2018-08-29 18:50 Dublin (DUB)
2018-08-29 22:25 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 1
Cena: 953
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2018-08-22 10:00 Wrocław (WRO)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
1
LO 3852
2018-08-22 10:00 Wrocław (WRO)
2018-08-22 11:00 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 353
2018-08-22 18:10 Warszawa (WAW)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
LO
Przylot
Czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 23:25 Wrocław (WRO)
1
FR 8995
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 12:45 Dublin (DUB)
FR
2
FR 1926
2018-08-29 18:50 Dublin (DUB)
2018-08-29 22:25 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 2
Cena: 995
Wylot
Czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka
2018-08-22 15:55 Wrocław (WRO)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
1
LO 3844
2018-08-22 15:55 Wrocław (WRO)
2018-08-22 16:55 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 353
2018-08-22 18:10 Warszawa (WAW)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
LO
Przylot
Czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka
2018-08-29 22:40 Monachium (MUC)
2018-08-30 13:00 Wrocław (WRO)
1
U2 2072
2018-08-29 22:40 Monachium (MUC)
2018-08-29 23:45 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1802
2018-08-30 08:55 Londyn (LTN)
2018-08-30 12:00 Wrocław (WRO)
W6
Połączenie 3
Cena: 1013
Wylot
Czas podróży: 3h 20m / 1 przesiadka
2018-08-22 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-22 10:00 Monachium (MUC)
1
LO 3850
2018-08-22 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-22 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 351
2018-08-22 08:20 Warszawa (WAW)
2018-08-22 10:00 Monachium (MUC)
LO
Przylot
Czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 23:25 Wrocław (WRO)
1
FR 8995
2018-08-29 11:15 Monachium (MUC)
2018-08-29 12:45 Dublin (DUB)
FR
2
FR 1926
2018-08-29 18:50 Dublin (DUB)
2018-08-29 22:25 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 4
Cena: 1038
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2018-08-22 10:00 Wrocław (WRO)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
1
LO 3852
2018-08-22 10:00 Wrocław (WRO)
2018-08-22 11:00 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 353
2018-08-22 18:10 Warszawa (WAW)
2018-08-22 19:50 Monachium (MUC)
LO
Przylot
Czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka
2018-08-29 22:40 Monachium (MUC)
2018-08-30 13:00 Wrocław (WRO)
1
U2 2072
2018-08-29 22:40 Monachium (MUC)
2018-08-29 23:45 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1802
2018-08-30 08:55 Londyn (LTN)
2018-08-30 12:00 Wrocław (WRO)
W6
Połączenie 5
Cena: 1055
Loty do Monachium. Tanie Bilety Lotnicze Monachium | Operator serwisu www.infoloty.pl - Infoloty.pl